Ústna voda

100% prírodná, 100% biologicky rozložiteľná. Vyskúšajte ju! Jej silu spoznáte ihneď.

Ecoheart ustna voda

Skutočne naturálna

Táto handmade ústna voda je vytvorená z čisto prírodných rastlinných ingrediencií, ktoré udržiavajú prirodzené pH v ústnej dutine. V súlade s ideológiou jednoduchosti a naturálnych zdrojov, remineralizuje a posilňuje zuby počas toho, ako osviežuje váš dych. }


Štetiny kefky

Blahodárny rituál

Ústa sú domovom miliónov baktérií, plesní, vírusov a iných toxínov. Špeciálna kombinácia olejov a solí ústnu dutinu čistí, a odstraňuje škodliviny pred tým, než sa rozšíria do zvyšku tela.

Leaf left
Leaf right

Whitens teeth
Olej a soli prirodzene ničia baktérie a vírusy, zároveň bielia a čistia zuby a udržujú ich žiarivo biele.

Zvyšuje energiu
Odstránením škodlivých látok hneď na začiatku znižuje množstvo práce, ktorú musí telo vynaložiť na správne fungovanie. Výsledkom je celkovo lepší pocit.

Detoxikuje organizmus
Ústa sú bránou nášho tela pre mnohé škodlivé látky. Odstránenie toxínov hneď pri vstupe eliminuje možnosť ich šírenia.

Redukuje bolesti hlavy
Keď je naše telo v toxickom strese, môžu sa dostaviť bolesti hlavy a migrény. Vyplachovanie ústnou vodou pomôže v pravý čas odstrániť baktérie a predchádzať tak bolestiam hlavy.

Kefka AQUA (water), OLEA EUROPAEA FRUIT OIL (olive oil), COCOS NUCIFERA OIL (coconut oil), ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL (argan oil), NIGELLA SATIVA SEED OIL (black seed oil), LINUM USITATISSIMUM SEED OIL (linseed oil), SEA SALT, HIMALAYAN PINK SALT, MENTHA PIPERITA OIL (peppermint oil), ASCORBIC ACID (vitamin C), CINNAMOMUM ZEYLANICUM BARK EXTRACT (cinnamon bark extract), EUGENIA CARYOPHYLLUS BUD EXTRACT (clove bud extract), TABEBUIA IMPETIGINOSA BARK EXTRACT (lapacho bark extract), LIMONENE